Kontakty

Vůdce střediska:
Miriam Hošková
Pro kontakt KLIKNI ZDE


www stránky

www.petka.org - 5. přístav Praha
Webmaster Rudolf Budinka (Ruďa),
Pro kontakt KLIKNI ZDE

Kontaktní osoby obsahově:
Georg Daneš (Hakim),
Pro kontakt KLIKNI ZDE

Dorka Lábusová (Dorka),
Pro kontakt KLIKNI ZDE

Ivan Kasalický (Reyp),
Pro kontakt KLIKNI ZDE

http://petka.mysh.cz - dětské oddíly
Webmaster Sebastian Machat (Trumšaj)
Pro kontakt KLIKNI ZDE

Web organizace Klub přátel skautingu
http://krizovatka.skaut.cz/
organizace/dulezite-informace/
klub-pratel-skautingu/Trochu historie do budoucnosti

Po loňském Memoriálu na severu se letos, v roce 104 Pětky, bude konat Zajíčkův Memoriál na jihu. Ne kvůli tomu, že kačer Donald ve Washingtonu připomenul americkou občanskou válku "Sever proti Jihu", nýbrž proto, že na říčce Blanici se Memoriál ještě nikdy nekonal - a ta protéká jihočeským krajem, kolem Písku, rodiště mnoha významných osobností ;-).

Na doporučení Jindry se bude konat ve www.benesovskymlyn.cz , a sice 08.-10. září. Adresa je podařená: Benešovský mlýn, Heřman u Písku, pošta Protivín. Leží na cyklostezce z Heřmaně do Maletice, viz např.: https://mapy.cz/zakladni?x=14.1350406&y=49.2541801&z=13&q=Benesovsk%C3%BD%20ml%C3%BDn

Terén je vhodný jak pro pěšáky tak pro cyklisty. Budeme bydlet v renovovaných pokojích pro 2-4 dušičky přímo ve mlýně. K dispozici jako obvykle terasa, jídelna a ohniště. Ve mlýně se vaří, pípu na pivo mají taky a v ledničce vínko. Pym nám snad zase uvaří jeho nepřekonatelný poryč.

Jestli jsi nedostal pozvánku s přesnějšími údaji, tak se obrať na mně, viz kontakt na této stránce vlevo.

Na viděnou těší Zajíc Hakim


Fotky :

  1. zaťukej si na knoflík Fotografie nahoře na této stránce. Z Memoriálu 2004 je dokonce film, který natočil Vašek Záruba!
  2. ťukni si na stránku Slavoje Praha http://kctslavoj.wz.cz/ a tam na Fotky, resp. na http://kctslavoj.img.cas.cz/. Najdeš tam jak skvělé fotky z Memoriálu 2004, tak z brigád na Petrašce. A mnoho SKVĚLÝCH „Jobáren” od výstupů na Říp až po vjezd do Evropy mokrou nohou 2004 :

555 Hakim alias Zajíc hakim@petka.org